Toiletreiniger Glorix original 750ml

  • Voor dagelijkse, grondige en hygiënische reiniging van toiletten, afvoeren en septische tanks.
  • De O2 variant bevat actieve zuurstof (zonder chloor), waardoor er geen bleekvlekken en bleekgeur ontstaan.
€ 1,75
Prijs per 1 FLES

Beschrijving

  • Voor dagelijkse, grondige en hygiënische reiniging van toiletten, afvoeren en septische tanks.
  • De O2 variant bevat actieve zuurstof (zonder chloor), waardoor er geen bleekvlekken en bleekgeur ontstaan.

Specificaties

Artikelnummer 890009
Merk Glorix
EAN-code
1 FLES 8711600727823
1 FLES 8714100141106
3 FLES 8714100240878
3 FLES 8712561653329
3 FLES 8712561653343
15 FLES 08714100240885
Verpakkingseenheid FLES
OEM-code 8714100240885
Catalogus Catalogi, Top 1000
Thema Opruimen en verhuizen

Schrijf uw review van de Toiletreiniger Glorix original 750ml

Alleen geregistreerde gebruikers kunnen beoordelingen schrijven. Log in of registreer